За викенд из саобраћаја искључено 39 возача

23.05.2022. 18:44
0
ИЗВОР: srna.rs

Требињска полиција искључила је током викенда из саобраћаја 39 возача због вожње у алкохолисаном стању, од којих је шест ухапшено, у оквиру регионалне акције "контрола возача под дејством алкохола".

Из Полицијске управе Требиње саопштено је да је током акције контролисано 123 учесника у саобраћају, од којих је 88 алкотестирано.

Полицијска управа Требиње апелује да возачи поштују саобраћајна правила и прописе, да прилагоде брзину условима и стању на коловозу, те да не управљају возилом уколико су под дејством алкохола или других психоактивних супстанци које могу утицати на психофизичку способност возача.

Коментари 0
Повезане вијести
Безалкохолно пиво штетно као и алкохолно Безалкохолно пиво штетно као и алкохолно
Полицијски службеници из Зворника у хуманој мисији помоћи за малу Михаелу Полицијски службеници из Зворника у хуманој мисији помоћи за малу Михаелу
Велики пожар на брду изнад Требиња Велики пожар на брду изнад Требиња
Најчитаније
  • Лице активирало експлозивну направу у Сокоцу
    16h 23m
    1
  • Михајло Голуб најмлађа беба у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
    5h 36m
    0
  • Дан жалости у суботу у Српској
    11h 54m
    0
  • У Рогатици отуђен одређен износ новца
    16h 19m
    0
  • Сестре по оружју - како су Милунка Савић и Флора Сандс заједно ратовале
    15h 47m
    0