Забрану кретања прекршило 31 лице

11.05.2020. 09:17
0
ИЗВОР: Srna

У Републици Српској је у протекла 24 часа 31 грађанин прекршио забрану кретања лица са навршених 65 година, као и забрану кретања у вријеме полицијског часа од 22.00 до 5.00 часова.

Изречено је осам прекршајних налога због окупљања у групама већим од три особе на јавном мјесту, саопштено је из Министарства унутрашњих послова Републике Српске.

Полицијски службеници су у протекла 24 часа затекли 85 лица која нису користила заштитну маску на јавним површинама.

Коментари 0
Повезане вијести
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Просјечна нето плата у априлу 1.643КМ Просјечна нето плата у априлу 1.643КМ
Приче о догађајима која живе на мапи Источног Сарајева – 9. јануар Приче о догађајима која живе на мапи Источног Сарајева – 9. јануар
Најчитаније
  • Бориша Старовић: Легенда Медицинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву
    2h 8m
    33
  • На данашњи дан преминуо Бата Живојиновић
    14h 29m
    4
  • Лице лишено слободе, пронађен хероин и одређен износ новца
    13h 56m
    4
  • Саобраћајна незгода у Источном Новом Сарајеву
    10h 40m
    0
  • Удружење "Оплемени срце" покреће хуманитарни базар за нашег суграђанина Драгана Мацана
    5h 36m
    0