Запаљена кућа Србина из Клине

27.09.2019. 09:59
0
ИЗВОР: Танјуг

Кућа Србина из Клине запаљена је ноћас нешто послије поноћи, јавио је портал Косово Online.

– Полицијске и ватрогасне јединице су изашле на терен и пожар је угашен око 3 сата – рекао је предсједник привременог органа општине Клина Божидар Шарковић.

Како се наводи, запаљена је кућа покојног Драга Конића.

У непосредној близини живи и породица Пешић, Александар и Весна, са четворо дјеце који су, према ријечима Шарковића, “узнемирени и уплашени због паљења куће свог комшије”.

– Кад год наша држава шаље поруке, као што је и синоћ предсједник Александар Вучић у Њујорку поручио да је за компромисно рјешење, нама се шаљу овакве поруке на терену и ово видимо као још један вид притиска – рекао је Шарковић.

Кућа се налази у насељу гдје живе још четири породице српске породице.

Коментари 0
Повезане вијести
Нови детаљи из куће страве у Брчком: Дјеца рођена у Риму, Ници, Ријеци, Барселони, БиХ Нови детаљи из куће страве у Брчком: Дјеца рођена у Риму, Ници, Ријеци, Барселони, БиХ
Ствари које морате провјерити у кући прије одласка на одмор Ствари које морате провјерити у кући прије одласка на одмор
Ученици СШЦ „Источна Илиџа“ наградни фонд од 900 КМ донирали за помоћ дјеци са Космета Ученици СШЦ „Источна Илиџа“ наградни фонд од 900 КМ донирали за помоћ дјеци са Космета
Најчитаније
  • Ухапшен полицијски службеник
    23h 52m
    0
  • Обичаји и вјеровања на Благовијести
    9h 36m
    0
  • Нестао бањалучки фотограф Младен Поповић
    10h 2m
    0
  • Пао снијег у Будви усред прољећа, мјештани у шоку
    23h 13m
    0
  • Живот и смрт владике Варнаве Настића (1914-1964): Епископ који је одбио Павелића
    10h 25m
    4