Затвор за оне који Српску назову "геноцидном"

26.07.2021. 19:59
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Ко Републику Српску или српски народ буде назвао геноцидним ићи ће у затвор. Ово је једна од измјена Кривичног закона које су лидери странака у Српској договорили на управо завршеном састанку у Бањалуци, сазнаје "Глас Српске".

Иако о томе на конференцији за медије нису хтјели званично да говоре, сазнајемо да ће правни тим републичког парламента једну од измјена КЗ Републике Српске формулисати управо на овакав начин, а приједлог ће бити разматран на сједници парламента која би требало да буде одржана у петак.

Коментари 0
Повезане вијести
Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина
Служен помен поводом 34 година од злочина над Србима у Ратковићима Служен помен поводом 34 година од злочина над Србима у Ратковићима
Слиједи топлотни талас у Републици Српској Слиједи топлотни талас у Републици Српској
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    23h 4m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    14h 52m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    15h 55m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    22h 26m
    0
  • Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“
    23h 26m
    0