Завршени радови на уређењу школског игралишта у Трнову

25.07.2024. 14:43
0
ИЗВОР: katera.news

Радови на уређењу школског игралишта у општини Трново завршени су у оквиру друге фазе пројекта „Јачање улоге мјесних заједница у БиХ“.

Пројекат проводи УНДП, а финансирају владе Швајцарске и Шведске у сарадњи са Општином Трново, а радове је извела фирма „Стам Петровић“ Пале.

Како су поручили из општине Трново, укупна вриједност пројекта је 101.640,42 КМ (са ПДВ-ом), од чега је општина Трново финансирала 80.080,42 КМ, док УНДП сноси 21.560,00 КМ трошкова.

- Реализацијом овог пројекта, општина Трново добила је модерно игралиште са трибинама, које ће пружити сав комфор гледаоцима приликом праћења спортских и културних манифестација – поручили су из ове општине. 

  • Слика
  • Слика

Фото: Уступљене фотографије 

Коментари 0
Повезане вијести
Затворен вртић у Козарској Дубици Затворен вртић у Козарској Дубици
Додик се вратио у Републику Српску Додик се вратио у Републику Српску
Чести одрони угрожавају саобраћај на дијелу пута Фоча-Сарајево Чести одрони угрожавају саобраћај на дијелу пута Фоча-Сарајево
Најчитаније
  • Све боје аутистичног спектра – прича једне маме о љубави, борби и успјеху
    12h 47m
    1
  • Лице дошло у просторије Сипе и тамо се предало
    9h 9m
    0
  • Смрт у братовој јакни
    12h 29m
    0
  • Ђокановић: Највећи непријатељ Републике Српске постала је њена власт
    14h 1m
    5
  • Син дипломате међу нападачима на српске ђаке у Сарајеву!?
    6h 2m
    3