Завршено поплочавање Трга краља Александра (ФОТО)

01.04.2021. 14:47
0
ИЗВОР: Катера

На Тргу краља Александра завршено је поплочавање пјешачке зоне.

Ово је прва фаза пројекта који се реализује у сарадњи са федералном општином Нови Град, кажу из Општине Источна Илиџа.

Сљедећа фаза, која се односи на асфалтирање саобраћајнице, биће реализована након што се са простора Трга измјесте нелегално саграђени објекти и тиме створи могућност за асфалтирање паркинг-простора.

Слика

Такође, данас су почели радови у Улици сарајевских солунаца, санација саобраћајнице послије израде кишне канализације од Гатачке до Павловића улице у сврху одводње оборинских вода.

Коментари 0
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО) Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    23h 38m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    9h 29m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    11h 12m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    7h 40m
    0
  • Универзитет у Источном Сарајеву остварио значајан међународни успјех
    23h 13m
    1