Završeno popločavanje Trga kralja Aleksandra (FOTO)

01.04.2021. 14:47
0
IZVOR: Katera

Na Trgu kralja Aleksandra završeno je popločavanje pješačke zone.

Ovo je prva faza projekta koji se realizuje u saradnji sa federalnom opštinom Novi Grad, kažu iz Opštine Istočna Ilidža.

Sljedeća faza, koja se odnosi na asfaltiranje saobraćajnice, biće realizovana nakon što se sa prostora Trga izmjeste nelegalno sagrađeni objekti i time stvori mogućnost za asfaltiranje parking-prostora.

Slika

Takođe, danas su počeli radovi u Ulici sarajevskih solunaca, sanacija saobraćajnice poslije izrade kišne kanalizacije od Gatačke do Pavlovića ulice u svrhu odvodnje oborinskih voda.

Komentari 0
Povezane vijesti
Raspored rada dežurnih apoteka nedjeljom za mjesec jul Raspored rada dežurnih apoteka nedjeljom za mjesec jul
Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži Sjećanje na Vidovdan 1994. godine u Srpskoj Ilidži
Održan Memorijal „Danko Remić": Draškić i Prole se najviše istakli Održan Memorijal „Danko Remić": Draškić i Prole se najviše istakli
Najčitanije
  • Mihajlo Golub najmlađa beba u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
    15h 22m
    2
  • Dan žalosti u subotu u Srpskoj
    21h 40m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    3h 22m
    1
  • Marija Kiri - Fizičarka i hemičarka, dvostruka dobitnica Nobelove nagrade
    2h 6m
    0
  • Ostavljanje djece u automobilu i na deset minuta može biti kobno
    2h 4m
    0