Жена из Бањалуке преминула од посљедица вируса корона

04.05.2020. 08:52
0
ИЗВОР: srpskainfo

У протекла 24 сата у Универзитетском клиничком центру Републике Српске преминула је женска особа код које је потврђено присуство новог корона вируса, саопштили су из ове здравствене установе.

Ријеч је о осамдесетседмогодишњој пацијенткињи из Бањалуке, која је имала више хроничних удружених обољења.

– У Одјељењу Ковид Клинике за инфективне болести лијечила се од 22. априла ове године – саопштили су из УКЦ.

Коментари 0
Повезане вијести
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба Засађена „Алеја 12 беба“ – вјечни подсјетник на трагедију бањалучких беба
Најчитаније
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    23h 28m
    0
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    4h 29m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    4h 15m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    5h 36m
    0
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    7h 57m
    0