Жена преминула након удеса санитетског возила са дивљим свињама

18.02.2022. 11:34
0
ИЗВОР: СРНА

Пацијенткиња чији су иницијали Р.М. /71/ из Сребреника преминула је у овом мјесту након што је санитетско возило Службе хитне медицинске помоћи, које је превозило жену, имало удес са дивљим свињама које су изашле на коловоз.

Жена је умрла у Дому здравља у Сребренику.

Санитетским возилом Дома здравља управљао је Ј.И. /55/ из овог мјеста, саопштено је данас из Министарства унутрашњих псолова Тузланског кантона.

Саобраћајна несрећа догодила се јуче ујутро око 2.50 часова у мјесту Бјелаве-Клиса код Сребреника.

Полиција је извршила увиђај и предузела потребне мјере. 

Коментари 0
Повезане вијести
Због удеса обустављен саобраћај на путу Ново Горажде - Чајниче Због удеса обустављен саобраћај на путу Ново Горажде - Чајниче
Малољетног бициклисту ударио комби који је возио други малољетник Малољетног бициклисту ударио комби који је возио други малољетник
Удес код Зворника: Сударила се два камиона Удес код Зворника: Сударила се два камиона
Најчитаније
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    20h 56m
    15
  • Општина Пале: Обавјештење
    23h 48m
    0
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    13h 34m
    0
  • Ненад Вуковић појачање Покрета сигурна Српска
    19h 4m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    17h 58m
    0