Жена пријетила самоубиством, држала нож на врату

22.01.2022. 19:57
0
ИЗВОР: Глас Српске

Лице иницијала А.Б. (34) је данас испред бијељинске Службе хитне медицинске помоћи, држећи нож на свом врату, пријетила да ће се убити, а у томе су је спријечила двојица полицајаца, који су јој разговором одвратити пажњу, а затим је разоружали.

Око 15 часова, Полицијској станици Бијељина 2 пријављено је да, у то вријеме непозната жена, испред просторија Хитне држи нож на свом врату, пријетећи да ће извршити самоубиство, пише "Инфобијељинa".

- Упућена је патрола полиције, која је разговором успјела да дјелимично смири лице, те да јој одврати пажњу, након чега су успјели да је разоружају и ставе је под контролу - речено је том порталу из полиције.

Потом је утврђено да се ради о А.Б. (1988), која је након специјалистичког прегледа упућена на медицинско лијечење у Бањалуку.

- Приликом интервенције ни то лице ни полицијски службеници нису повријеђени - казали су из полиције.

Коментари 0
Повезане вијести
Два лица повријеђена на путу Рогатица-Вишеград Два лица повријеђена на путу Рогатица-Вишеград
Огласила се полиција о нападу на Бранислава Бореновића Огласила се полиција о нападу на Бранислава Бореновића
Трново: Полицијској станици уручено ново возило Трново: Полицијској станици уручено ново возило
Најчитаније
  • Микајло Шимшић – Заборављени херој тунела у Бродару (ФОТО)
    16h 27m
    8
  • Скок у бесмртност
    50m
    0
  • Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије за сутра
    19h 8m
    0
  • Одата почаст првим жртвама НАТО бомбардовања у Српској (ФОТО)
    20h 6m
    4
  • Српска гимназијалка шокирала свјетске научнике: Потпуно иновативна метода за изоловање витамина Б 12
    12h 45m
    0