Жена тешко повријеђена у саобраћајној незгоди у Источном Новом Сарајеву

05.04.2023. 11:56
0
ИЗВОР: katera.news

Саобраћајна незгода обарање пјешака на коловоз, у којој се непознати возач удаљио са лица, мјеста догодила се јуче, око 15.35 часова на регионалном путу Р1-5101, у мјесту Лукавица, у општини Источно Ново Сарајево.

- Пјешак Р.П. задобила је тешке тјелесне повреде констатоване у Јавној здравственој установи Болница „Србија“ у Источном Сарајеву, гдје је задржана на даљем лијечењу – саопштили су из Полицијске управе Источно Сарајево.

Увиђај саобраћајне незгоде извршили су полицијски службеници Полициjске станице за безбједност саобраћаја Источно Сарајево, а о свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево и у току је рад на проналску возача и возила.

Коментари 0
Повезане вијести
На Сокоцу пронађена пушка На Сокоцу пронађена пушка
Пронађена дрога код лица из Источног Новог Сарајева Пронађена дрога код лица из Источног Новог Сарајева
Крађа у хипермаркету у Палама Крађа у хипермаркету у Палама
Најчитаније
  • Пивска крвава бајка: Један од најсвирепијих злочина Другог свјетског рата
    21h 0m
    1
  • Сутра слава манастира Свете Тројице у Озерковићима у недјељу
    21h 20m
    0
  • Свету Гору погодио снажан земљотрес!
    11h 49m
    0
  • Албанија провоцира Србе: Погледајте шта су направили са српском заставом (ФОТО)
    11h 13m
    1
  • На вожњи "Романија зове" 120 бициклиста
    15h 59m
    1