Жену ударио аутомобил у којем није било возача

14.08.2019. 09:52
0
ИЗВОР: klix.ba

У сарајевској улици Џиџиковац синоћ се догодила необична саобраћајна незгода у којој је повријеђена једна женска особа.

Аутомобил који је био паркиран у тој улици покренуо се у рикверц, "сишао" низ улицу и ударио жену која је била на тротоару.

Пролазници су врло брзо реаговали и извукли жену која је завршила испод точкова аутомобила.
Како је потврђено из МУП КС, незгода се догодила око 17.15 часова, а жена је пребачена на КУМ Клиничког центра Универзитета у Сарајеву гдје јој се утврђује степен повреда.

Службеници МУП КС су обавили увиђај, а више информација ће бити познато накнадно.

Коментари 0
Повезане вијести
Андрићево Сарајево: Од фотографије на Требевићу 1961. до меморијалног комплекса 2026. Андрићево Сарајево: Од фотографије на Требевићу 1961. до меморијалног комплекса 2026.
Три земљотреса регистрована током ноћи на подручју Сарајева Три земљотреса регистрована током ноћи на подручју Сарајева
Пуцњава на Башчаршији Пуцњава на Башчаршији
Најчитаније
  • Драгутин Димитријевић Апис: Црна рука која је промијенила Србију
    18h 3m
    1
  • На данашњи дан умро Балзак - савршени писац несавршеног стила
    3h 13m
    0
  • Рогатички ватрогасци поново показали снагу комшијске солидарности
    14h 11m
    0
  • Представљен пројекат градске куће на Палама
    15h 20m
    0
  • Посна пита од кромпира и гљива
    2h 32m
    0