Живот га није мазио: Братић постао инжењер електротехнике са 23 године

18.09.2024. 09:46
0
ИЗВОР: infoprijedor.ba

На Електротехничком факултету у Бањалуци, са оцјеном 10, дипломирао је један од најмлађих студената.

Ријеч је о младом Приједорчанину Мирославу Братићу који је стекао звање дипломираног инжењера електротехнике са 23 године.

Братића живот није мазио јер је са девет година остао без оца, а са 14 и без мајке.

И поред свих недаћа које му је живот припремио Мирослав је изабрао прави пут и израстао у доброг и честитог младог човјека који је својим примјером показао многим младим људима да се труд и одрицање увијек исплати.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра исплата мјесечног борачког додатка и накнада корисницима социјалних давања Сутра исплата мјесечног борачког додатка и накнада корисницима социјалних давања
У Српској рођено 12 беба У Српској рођено 12 беба
Ускоро почетак рада погона за прераду кромпира у Рогатици Ускоро почетак рада погона за прераду кромпира у Рогатици
Најчитаније
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Бориша Старовић
    21h 42m
    0
  • Одржан васкршњи концерт у Храму Преображења Господњег у Сарајеву
    23h 2m
    0
  • Данас „Васкршње радости“ у Источној Илиџи
    9h 37m
    0
  • Данас обиљежавање годишњице смрти чувеног др Лазе
    9h 38m
    0
  • Сутра исплата мјесечног борачког додатка и накнада корисницима социјалних давања
    4h 35m
    0