Змија на платоу испред ТЦ Бинго (ВИДЕО)

26.06.2020. 21:56
0
ИЗВОР: Катера

На платоу испред тржног Центра Бинго у Источном Сарајеву, вечерас се појавила змија. Грађани су успјели да је отјерају иза објекта, са бетонских површина у траву. Скрећемо пажњу родитељима, обзиром да се дјеца играју на том платоу, да буду опрезни. Захваљујемо се читаоцу Бори на уступљеном снимку.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Човјек из БиХ налетио на змију дугу више од метар и пo (FOTO) Човјек из БиХ налетио на змију дугу више од метар и пo (FOTO)
На аеродрому откривена врећа са змијама у панталонама путника На аеродрому откривена врећа са змијама у панталонама путника
Грађани траже помоћ због змија Грађани траже помоћ због змија
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    23h 18m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    20h 50m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    4h 11m
    0
  • Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
    21h 11m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    8h 3m
    0