Град и јутрос богатији за три бебе

09.10.2019. 08:25
0
ИЗВОР: Катера

У породилишту болнице у Источном Сарајеву у току протекла 24 часа рођена су два дјечака и једна дјевојчица. Љекарску интервенцију затражила су 54 пацијента.

Територијална ватрогасна јединица Источно Сарајево у протекла 24 часа није имала интервенција.

Град је овога јутра уредно снабдијевен водом и електричном енергијом.

Саобраћај се овог јутра на путевима у Републици Српској и Федерацији БиХ одвија по сувим или мјестимично влажним коловозима, а магла понегдје смањује видљивост, посебно у долинама ријека Саве, Дрине, Врбаса и Лашве.
Из Ауто-мото савеза Републике Српске упозоравају да су на дионицама које пролазе кроз усјеке и поред камених косина могући одрони земље или камења на коловоз и возачима савјетују максимално опрезну вожњу, прилагођена стању и условима на путу. 

Због изградње мале-хидроелектране Крупац на ријеци Жељезници једном траком наизмјенично саобраћа се на дионици магистралног пута Крупац-Богатићи, на подручју општина Источна Илиџа и Трново. 

Данас ће у већем дијелу наше земље бити претежно сунчано вријеме.

Вјетар слаб до умјерене јачине јужног смјера. Највиша дневна температура углавном између 18 и 24 степена Целзијуса

У Источном Сарајеву сунчано. Највиша дневна температура око 21 степен Целзијусoв.

Коментари 0
Повезане вијести
Удружењу "Загрљај" дониран комби - поклон Срба Малмеа Удружењу "Загрљај" дониран комби - поклон Срба Малмеа
Два лица лишена слободе због почињених више кривичних дјела Два лица лишена слободе због почињених више кривичних дјела
Каран: Смрт Александра Томића наступила механичким путем и била убилачког поријекла Каран: Смрт Александра Томића наступила механичким путем и била убилачког поријекла
Најчитаније
  • Два лица лишена слободе због почињених више кривичних дјела
    16h 27m
    0
  • Саша и Љена, муж и жена који су уградили животе у темеље Републике Српске
    13h 5m
    6
  • На данашњи дан рођен Сава Шумановић - сликао боље и од Сезана
    22h 15m
    0
  • Каран: Смрт Александра Томића наступила механичким путем и била убилачког поријекла
    17h 6m
    1
  • Повећана накнада за топли оброк у Српској
    16h 48m
    2