Grad i jutros bogatiji za tri bebe

09.10.2019. 08:25
0
IZVOR: Katera

U porodilištu bolnice u Istočnom Sarajevu u toku protekla 24 časa rođena su dva dječaka i jedna djevojčica. Ljekarsku intervenciju zatražila su 54 pacijenta.

Teritorijalna vatrogasna jedinica Istočno Sarajevo u protekla 24 časa nije imala intervencija.

Grad je ovoga jutra uredno snabdijeven vodom i električnom energijom.

Saobraćaj se ovog jutra na putevima u Republici Srpskoj i Federaciji BiH odvija po suvim ili mjestimično vlažnim kolovozima, a magla ponegdje smanjuje vidljivost, posebno u dolinama rijeka Save, Drine, Vrbasa i Lašve.
Iz Auto-moto saveza Republike Srpske upozoravaju da su na dionicama koje prolaze kroz usjeke i pored kamenih kosina mogući odroni zemlje ili kamenja na kolovoz i vozačima savjetuju maksimalno opreznu vožnju, prilagođena stanju i uslovima na putu. 

Zbog izgradnje male-hidroelektrane Krupac na rijeci Željeznici jednom trakom naizmjenično saobraća se na dionici magistralnog puta Krupac-Bogatići, na području opština Istočna Ilidža i Trnovo. 

Danas će u većem dijelu naše zemlje biti pretežno sunčano vrijeme.

Vjetar slab do umjerene jačine južnog smjera. Najviša dnevna temperatura uglavnom između 18 i 24 stepena Celzijusa

U Istočnom Sarajevu sunčano. Najviša dnevna temperatura oko 21 stepen Celzijusov.

Komentari 0
Povezane vijesti
Umjesto uglja, kotlovnica KPZ „Kula“ koristiće pelet Umjesto uglja, kotlovnica KPZ „Kula“ koristiće pelet
Sutra promjenljivo oblačno sa sunčanim periodima i mogućim pljuskovima Sutra promjenljivo oblačno sa sunčanim periodima i mogućim pljuskovima
Srpska bogatija za 12 beba Srpska bogatija za 12 beba
Najčitanije
  • Godišnjica smrti predsjednika SFRJ Josipa Broza Tita
    8h 38m
    29
  • NATO avioni na Svjetski dan medija, prije 27 godina, srušili zgradu TV Novi Sad
    20h 22m
    0
  • Zločin u Grahovištu 1992. godine
    6h 0m
    9
  • Sjećanje na Vojislava Čarkića - našeg dobrog protu
    8h 47m
    0
  • Održana 20. ulična trka u Istočnoj Ilidži (FOTO)
    5h 53m
    0