Писма читалаца: Грађани Источног Новог Сарајева у хладним становима за 1. мај

01.05.2019. 10:48
0
ИЗВОР: Катера

У склопу рубрике “Писмо читалаца” преносимо вам писмо наших суграђана који се жале на хладне радијаторе и упућују јавни апел руководству Топлана да почну да обављају свој посао.

Писмо преносимо у цјелости:

„Задња три дана обиљежена су ниским температурама у цијелој БиХ. Међутим на то су се у потпуности оглушиле ЈОДП Топлане Источно Ново Сарајево и руководство на челу са директором Бојаном Лубуром. 

Према општим условима о испоруци топлотне енергије, од 15. априла (краја грејне сезоне) до 20. маја, уколико просјечна дневна температура падне испод 12 степени, Топлане су обавезне да пусте испоруку топлотне енергије (Сл. гласник Града ИС 4/98. Члан 31.).

Грађани Источног Новог Сарајева који користе поменути енергент те уредно плаћају високе рачуне, су током цијелог јечерашњег дана (30. април) покушали контактирати поменуто предузеће али нико се није јављао на званичне бројеве телефона. Поставља се питање да ли су менџмент заједно са радницима раније отишли славити 1. Мај – Међународни празник рада, те како уопште пријавити непоштивање одредби у случају пада температуре или евентуални квар на мрежи. Након што се нико није одазвао позивима упућујемо јавни апел да руководство Топлана почне обављати свој посао и пратити кретање температуре, за што су плаћени средствима грађана и грађанки Источног Новог Сарајева“.

Разочарани грађани Источног Новог Сарајева

Коментари 0
Повезане вијести
Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву Хуманитарна свирка за Милку, Драгана и Дарка у Источном Новом Сарајеву
Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО) Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ! Тениски клуб "Меридиан" најбољи у БиХ!
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    22h 55m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    8h 46m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    10h 29m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    6h 57m
    0
  • Универзитет у Источном Сарајеву остварио значајан међународни успјех
    22h 30m
    1