Радар у наредних мјесец дана на подручју Полицијске управе Источно Сарајево

01.10.2019. 09:14
0
ИЗВОР: Катера

Обавјештавамо грађане да ће се од 2. 10. до 31. 10. 2019. године, на путним комуникацијама које су у оперативној надлежности Полицијске управе Источно Сарајево, вршити контрола брзине кретања возила путем савременог радарског система.

Радарским системом вршиће се контрола брзине кретања моторних возила без заустављања у обје саобраћајне траке у свим дневним и ноћним условима.

Уређај истовремено региструје више возила у прекршају и омогућава контролу различитихограничења за различите категорије возила, те посједује меморију на коју полицијски службеник не може утицати, чиме се елиминише могућност корупције.

Полицијска управа Источно Сарајево апелује на све учеснике у саобраћају да поштују саобраћајна правила и прописе како би своју безбједност и безбједност других подигли на што већи ниво.

Коментари 0
Повезане вијести
Отворен „Photo East Fest“ у Источном Сарајеву (ФОТО) Отворен „Photo East Fest“ у Источном Сарајеву (ФОТО)
Одржано вече српске културе у Палама Одржано вече српске културе у Палама
Одигране монодрама "Ја се зовем Лидија Дедуш" и представа "Годинама у исто време" Одигране монодрама "Ја се зовем Лидија Дедуш" и представа "Годинама у исто време"
Најчитаније
  • На данашњи дан 1931. године: По Стаљиновом налогу срушен Храм Христа Спаситеља у Москви
    12h 35m
    0
  • Зоран Трапара изабран за потпредсједника Скупштине општине Источна Илиџа
    22h 26m
    12
  • Саопштење Удружења гардиста Прве гардијске моторизоване бригаде Главног штаба Војске Републике Српске
    18h 31m
    0
  • Више средњошколаца у Сарајеву напало ученика
    18h 45m
    0
  • Аца и Реља у канџама сиромаштва: Сакупљају орахе да би преживјели!
    20h 45m
    0