Radar u narednih mjesec dana na području Policijske uprave Istočno Sarajevo

01.10.2019. 09:14
0
IZVOR: Katera

Obavještavamo građane da će se od 2. 10. do 31. 10. 2019. godine, na putnim komunikacijama koje su u operativnoj nadležnosti Policijske uprave Istočno Sarajevo, vršiti kontrola brzine kretanja vozila putem savremenog radarskog sistema.

Radarskim sistemom vršiće se kontrola brzine kretanja motornih vozila bez zaustavljanja u obje saobraćajne trake u svim dnevnim i noćnim uslovima.

Uređaj istovremeno registruje više vozila u prekršaju i omogućava kontrolu različitihograničenja za različite kategorije vozila, te posjeduje memoriju na koju policijski službenik ne može uticati, čime se eliminiše mogućnost korupcije.

Policijska uprava Istočno Sarajevo apeluje na sve učesnike u saobraćaju da poštuju saobraćajna pravila i propise kako bi svoju bezbjednost i bezbjednost drugih podigli na što veći nivo.

Komentari 0
Povezane vijesti
Vitezovi novog doba - kurs matematike i fizike za osnovce Vitezovi novog doba - kurs matematike i fizike za osnovce
Da li se građani Istočnog Sarajeva osjećaju bezbjedno? Da li se građani Istočnog Sarajeva osjećaju bezbjedno?
Ulična trka „Atletist 5K“ biće održana 5. septembra u Istočnom Sarajevu Ulična trka „Atletist 5K“ biće održana 5. septembra u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Kada se krvarilo, a niotkuda pomoći – ko je pritekao?
    34m
    3
  • Život i nasljeđe Milutina Janjuševića: Profesor, upravnik i simbol stradanja
    14h 6m
    0
  • Drugi veliki kviz na otvorenom u Palama 25. avgusta
    16h 54m
    1
  • Počeli minerski radovi na gradilištu treće trake preko Romanije
    23h 26m
    4
  • Odabrani najljepši balkon, dvorište i fotografija Rogatice (FOTO)
    16h 30m
    0