Акција МУП Српске – Пала криминална група наркодилера

17.01.2020. 09:02
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

У току је полицијска акција МУП Републике Српске против организоване криминалне групе наркодилера, сазнаје Српскаинфо.

Извор из истраге открио је да се ради о наркодилерима са подручја Добоја и других општина Републике Српске.

– Током акције заплијењени су наркотици и други предмети који ће бити материјални докази у будућем кривичном поступку – изјавио је извор Српскаинфо из МУП РС.

Истрагом у овом случају руководи Републичко јавно тужилаштво.

Након хапшења наркодилери ће из Добоја бити пребачени у Бањалуку на криминалистичку обраду.

 

Коментари 0
Повезане вијести
СИПА ухапсила три особе, претреси на подручју Сарајева, Источног Сарајева и Завидовића СИПА ухапсила три особе, претреси на подручју Сарајева, Источног Сарајева и Завидовића
Потрошачима у Српској 12 мјесеци рока да траже замјену производа Потрошачима у Српској 12 мјесеци рока да траже замјену производа
Због трагедије у Новом Саду ухапшени Весић, Танасковић, Шурлан... Због трагедије у Новом Саду ухапшени Весић, Танасковић, Шурлан...
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    1h 7m
    3
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    20h 6m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    21h 9m
    3
  • „Фамос“ најбољи и у сениорској конкуренцији
    20h 46m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    2h 14m
    0