Албанија провоцира Србе: Погледајте шта су направили са српском заставом (ФОТО)

07.06.2025. 19:27
1
ИЗВОР: nezavisne.com

Албанија и Србија вечерас ће у Тирани одиграти квалификацијску утакмицу за Свјетско првенство.

Утакмица још није ни почела, али провокације јесу. Према правилима УЕФА-е, током утакмице на стадиону мора бити истакнута застава гостујуће репрезентације. Албанија је то направила, али на свој начин.

Застава Србије постављена је у готово невидљивом формату и на једва примјетном мјесту на стадиону. На такав начин су поступили по правилима, али нашли начин да провоцирају Србију.

Слика

Фото: Screenshot

Велики ризик

Ријеч је о сусрету скупине К у којој Србија још није одиграла ниједну утакмицу. Енглеска води с максималних шест бодова из двије утакмице, Албанија и Латвија имају по три, док су Андора и Србија још увијек без бодова. 

Све репрезентације, осим Србије, већ су уписале по два наступа, преноси Дневно.хр.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Mirso 07.06.2025. 21:01
    crna smrt nije nestala, samo je promijenila oblik i krije se u islamskom fekalistanu
Повезане вијести
Србија постаје европски центар хуманоидне роботике Србија постаје европски центар хуманоидне роботике
"Пала" албанска виртуелна министарка: "Убила" је струја "Пала" албанска виртуелна министарка: "Убила" је струја
Потписан један од најважнијих докумената за грађане Србије и Српске Потписан један од најважнијих докумената за грађане Србије и Српске
Најчитаније
  • Сјећања старих Хрешана на циркус-плац у Сарајеву
    13h 14m
    34
  • Јон Фон Лу - "Мицубиши четник" који је бранио Републику Српску
    13h 4m
    6
  • Огњен Орашанин ухапшен због фалсификовања љекарског налаза
    6h 51m
    2
  • Маркале чекају истину
    13h 11m
    18
  • Стевановић: Затворен пут Трново-Фоча, угрожена безбједност путника
    4h 14m
    2