Александра Дамјановић нови предсједник ЖОК “Славија”

18.10.2021. 22:16
0
ИЗВОР: sportdc.net

Одбојкашки клуб Славија добио је на данашњој Скупштини клуба ново руководство, које ће Славију повести кроз надолазећа времена. 

Досадашњег предсједника клуба Сашу Kлепића ће наслиједити Александра Дамјановић. На мјесто предсједника Скупштине именован је Александар Kостовић. 

ЖОK Славија је већину свог такмичења провео у Првој лиги Републике Српске, са тек једним кратким излетом у Премијер лигу Босне и Херцеговине када је дошла једна сјајна генерација Соколица на сцену. Послије испадања, екипа је значајно подмлађена и тако млада се и данас такмичи, са тек по неком искуснијом одбојкашицом која се вратила да помогне екипи

Коментари 0
Повезане вијести
Побједа одбојкашица „Јахорине“ у Бијељини Побједа одбојкашица „Јахорине“ у Бијељини
Одбојкашице „Јахорине“ побиједиле „Хе на Дрини“ Одбојкашице „Јахорине“ побиједиле „Хе на Дрини“
Одбојкашице „Јахорине“ у недјељу у Љубињу Одбојкашице „Јахорине“ у недјељу у Љубињу
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    10h 5m
    11
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    4h 57m
    15
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    9h 47m
    0
  • Дође ли до крви, опет ћемо бити први: Шта откривају писма Десанке Максимовић руским преводиоцима
    1h 59m
    0
  • Општина Пале: Обавјештење
    7h 49m
    0