Андрији Милошевићу додијељена Награда "Вељко Мандић"

09.11.2021. 18:46
0
ИЗВОР: ТАНЈУГ

Глумац Андрија Милошевић добитник је Награде "Вељко Мандић" која се додјељује у оквиру Међународног фестивала глумаца у Никшићу.

Умјетнички директор Никшићког позоришта Јанко Јелић на конференцији за новинаре је казао да је одлуку о награди донио трочлани жири.

Награда "Вељко Мандић" додјељује се за изузетан допринос позоришној умјетности.

Међународни фестивал глумца Никшић, седамнаести, почиње 23. и завршава се 29. новембра.

Током фестивала публика ће имати прилику да одгледа седам представа, позоришта из региона, пренио је подгорички портал Дан.

Организатор фестивала је Никшићко позориште уз подршку општине Никшић.

Коментари 0
Повезане вијести
Тројица наших суграђана успјешно истрчала Острошки полумаратон Тројица наших суграђана успјешно истрчала Острошки полумаратон
Никшићанка у Невесињу пронашла животну радост Никшићанка у Невесињу пронашла животну радост
Дванаестогодишњак управљао возилом и изазвао саобраћајну незгоду, повријеђен пјешак Дванаестогодишњак управљао возилом и изазвао саобраћајну незгоду, повријеђен пјешак
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    16h 12m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    13h 30m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    16h 35m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    20h 4m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    15h 40m
    0