Антиевропске снаге вођене проруским десничарима "руше" Београд

09.07.2020. 00:40
0
ИЗВОР: БН

- Антиевропске снаге, вођене проруским десничарима организовали рушење Београда, главни је текст на насловној страни сутрашњег Курира.

У носећем тексту под насловом "Удар на Србију", београдски лист констатује да иза дешавања у Београду стоје "антиевропске снаге, вођене проруским десничарима који су организовали рушење Београда.

У истом тексту, на насловној страни, цитирана је и изјава Јелене Милић која наводи да су "главне вође насилних демонстрација изразито проруски настројени актери јавног живота".

За Горана Весића, замјеника градоначелника Београда, "главни инспиратори хаоса у Београду су Ђиласов кум, Млађа Ђорђевић и владика Григорије".

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Од Спасовдана се 478.000 вјерника поклонило Чудесном појасу Пресвете Богородице Од Спасовдана се 478.000 вјерника поклонило Чудесном појасу Пресвете Богородице
Новац од поклоњења Часном појасу Пресвете Богородице Србима на КиМ Новац од поклоњења Часном појасу Пресвете Богородице Србима на КиМ
Часни појас Пресвете Богородице остаје у Београду до 5. јуна Часни појас Пресвете Богородице остаје у Београду до 5. јуна
Најчитаније
  • Византијски цар дозволио градњу Хиландара
    5h 29m
    2
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    16h 2m
    0
  • Активан хуманитарни број 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    14h 18m
    0
  • Завршени избори за чланове Савјета мјесних заједница у Источној Илиџи
    15h 34m
  • Софија Ђорђић - ученик генерације СШЦ „Пале“
    11h 38m
    0