Аутомобил ударио дијете на Добрињи, грађани преврнули возило да га извуку

16.05.2022. 17:46
0
ИЗВОР: glassrpske.com

 У Сарајевском насељу Добриња данас се десила тешка саобраћајна незгода.

Из Оперативног центра МУП-а КС је речено да је пријављена несрећа око 15 сати на Тргу дјеце Добриње.

- Двије особе су превезене на указивање медицинске помоћи. За сада немамо више информација - речено је из МУП-а Кантона Сарајево.

Према наводима читатеља портала Кликс, аутомобил је ударио дијете, а затим га прикљештило. 

Грађани који су се нашли у близини су морали преврнути возило како би извукли малољетника.

Портал "Аваза" незванично сазнаје да је возач прво ударио мушкарца, затим је изгубио контролу над возилом, те ударио дјечака. 

Како је навео један од свједока за овај  портал, он је покушао да спријечи тучњаву између оца дјечака и возача, а тада је возач кренуо да се потуче са њим. Додао је да је крв текла дјетету низ лице. 

Један очевидац је само поручио да је у шоку те да због тога не може да говори. Како су казале комшије, чуо се врисак на улици.

Након увиђаја ће бити познато више детаља.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Тешко повријеђено лице из Фоче у удесу код Билеће Тешко повријеђено лице из Фоче у удесу код Билеће
Аутомобил ударио дијете у Сарајеву Аутомобил ударио дијете у Сарајеву
Детаљи драме на граници са БиХ: Албанац мерцедесом бјежао од полиције Детаљи драме на граници са БиХ: Албанац мерцедесом бјежао од полиције
Најчитаније
  • На Јахорини продат стан за 1,23 милиона марака
    19h 43m
    1
  • Бесмртни херој – Потпуковник Живота Ђурић
    9h 41m
    0
  • Сјећање на великана: Бранко Ћопић
    20h 12m
    0
  • Са Источним Старим Градом прогласити елементарну непогоду
    8h 43m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    11h 22m
    0