Бабаљ: Додик је сатјеран уз зид

14.10.2021. 14:26
0
ИЗВОР: Srpskainfo

Зашто у буџету Републике Српске за ову годину не видим ниједан цент за планирање за оснивање војске? Разлог је што од формирања војске Републике Српске у овом моменту нема ништа. То је класичан спин Милорада Додика, тврди Дарко Бабаљ, народни посланик СДС.

Он наводи да Додик по сваку цијену покушава да држи власт у својим рукама, али да му она сад измиче, јер му отказују послушност и најближи сарадници који редају аферу за афером.

-Додик је сатјеран уз зид и он нема куд и он манервише на начин – сад ћу ја народу рећи формирање војске Српске. Зашто баш Војска Републике Српске, зато што је то жеља сваког Србина. Очигледно нема озбиљне намјере да се то уради јер видимо да нема марке у буџету за војску и очигледно је да овдје неко неког лаже – поручио је Бабаљ.

Бабаљ истиче да је Додик прешао црвену линију и да му је остало само да се игра са емоцијама народа, што није добро јер Додик нас све заједно води у олујно вријеме из којег он не види излаз.

-Онда питам прво мајке да ли су спремне да шаљу своје синове у рат и да ли је то приоритет. Неко из власти треба да нам каже шта даље кад ми данас направимо војску, шта ће бити сутра? – упитао је Бабаљ.

Коментари 0
Повезане вијести
Додик најавио ново повећање плата и пензија у Републици Српској Додик најавио ново повећање плата и пензија у Републици Српској
Којић упутио телеграм саучешћа Милораду Додику Којић упутио телеграм саучешћа Милораду Додику
Преминула мајка Милорада Додика Преминула мајка Милорада Додика
Најчитаније
  • Нашем суграђанину Драгану Мацану потребна помоћ за лијечење!
    5h 43m
    0
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    6h 3m
  • Паљанка Марија Ана Милинковић међу најбољим младим фудбалеркама Серије А
    23h 33m
    0
  • ЕТФ и Дигитални озон представили иновативна рјешења за дигиталну пољопривреду
    20h 32m
    2
  • Апел АМС-а матурантима да не возе на прославе
    21h 19m
    1