Балијагић већ 22 дана измиче полицији

16.11.2024. 09:57
1
ИЗВОР: glassrpske.com

Потрага за Алијом Балијагићем, осумњиченим за двоструко убиство код Бијелог Поља, ушла је у 22. дан, а траже га црногорска и српска полиција и Војска Црне Горе.

 

Мјештани Вранешке долине за понедјељак, 18. новембра, најавили су блокаду магистралног пута Бијело Поље-Мојковац у мјесту Слијепач мост да би изразили протест због тога што није било оставки у врху полиције.

За Балијагићем је раније расписала и потјерница Интерпола, а полиција позива грађане да, ако имају сазнања о бјегунцу, пријаве, наводећи да то могу учинити и анонимно.

Балијагић (65) је осумњичен да је 25. октобра хицима из ловачке пушке убио брата и сестру, Јована (60) и Миленку Маџгаљ (69) у њиховом дому у бјелопољском засеоку Соколац.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Goran 16.11.2024. 11:43
    Niko i ne trazi,nije to Titova policija,ovi glume gospodu
Повезане вијести
Држава Црна Гора дужна да исплати свештенику 6.000 евра због клевете Држава Црна Гора дужна да исплати свештенику 6.000 евра због клевете
Бурна ноћ у Подгорици: Девет малољетника и двојица одраслих приведени Бурна ноћ у Подгорици: Девет малољетника и двојица одраслих приведени
На данашњи дан Црна Гора објавила рат Турској На данашњи дан Црна Гора објавила рат Турској
Најчитаније
  • Зашто је сваки Немањић био Стефан?
    8h 59m
    1
  • Заборављени коријени: Манастир Вардиште - Вишеград (ВИДЕО)
    8h 58m
    0
  • Како је Наполеон прогласио Карађорђа највећим војсковођом
    21h 1m
    4
  • Представнички дом усвојио Приједлог буџета од 1,5 милијарди КМ
    22h 9m
    0
  • Пуштањем љубичастих балона ка небу обиљежен дан посвећен "мрвицама" (ФОТО)
    23h 48m
    0