Бањалучанке џепариле туристе у Црној Гори

10.06.2020. 10:35
0
ИЗВОР: Танјуг

Црна Гора протјерала је двије држављанке БиХ, које су покушале да оџепаре туристу у Будви.

Њима је забрањен улазак у Црну Гору.

Према писању подгоричких Вијести, будванска полиција је јуче ухапсила држављанке БиХ Санелу Мујкић (39) и Алису Делић (29) из Бањалуке, које су у центру града покушале да оџепаре свог сународника, који је дошао у Будву на одмор.

Оне су покушале да побјегну, али су их инспектори стигли и ухапсили.

Како се наводи, сумња се, да су њих двије дио озбиљне групе која се бави џепарењем и која је са том намјером дошла у Будву и да буду извидница за остатак група која се очекивала током љета.

Против њих су поднесене кривичне пријаве због кривичног дјела тешка крађа у покушају.

Коментари 0
Повезане вијести
Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
Сјећање на злочин у Пиви: У једном дану убијено 520 Срба Сјећање на злочин у Пиви: У једном дану убијено 520 Срба
Крађа у Сокоцу, отуђен новац Крађа у Сокоцу, отуђен новац
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    17h 30m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    14h 48m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    17h 53m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    21h 22m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    16h 58m
    0