Banjalučanke džeparile turiste u Crnoj Gori

10.06.2020. 10:35
0
IZVOR: Tanjug

Crna Gora protjerala je dvije državljanke BiH, koje su pokušale da odžepare turistu u Budvi.

Njima je zabranjen ulazak u Crnu Goru.

Prema pisanju podgoričkih Vijesti, budvanska policija je juče uhapsila državljanke BiH Sanelu Mujkić (39) i Alisu Delić (29) iz Banjaluke, koje su u centru grada pokušale da odžepare svog sunarodnika, koji je došao u Budvu na odmor.

One su pokušale da pobjegnu, ali su ih inspektori stigli i uhapsili.

Kako se navodi, sumnja se, da su njih dvije dio ozbiljne grupe koja se bavi džeparenjem i koja je sa tom namjerom došla u Budvu i da budu izvidnica za ostatak grupa koja se očekivala tokom ljeta.

Protiv njih su podnesene krivične prijave zbog krivičnog djela teška krađa u pokušaju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem Krađa u Sokocu: Ukraden novčanik sa ličnim dokumentima i novcem
Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba Sjećanje na zločin u Pivi: U jednom danu ubijeno 520 Srba
Krađa u Sokocu, otuđen novac Krađa u Sokocu, otuđen novac
Najčitanije
  • Sjećanje na Predraga Pekija Lasicu: Čovjek pobjedničkog kova
    36m
    10
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    18h 57m
    0
  • "Vi idite, ja ostajem!" - Miloš Ćirković, posljednji heroj kosovske bitke
    33m
    15
  • Opština Pale: Javni poziv zajednicama etažnih vlasnika
    16h 15m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    19h 20m
    0