Баскет турнир „3x3“ у Источном Новом Сарајеву

23.06.2022. 17:39
0
ИЗВОР: katera.news

Баскет турнир ,,3x3" у организацији ОКК Славија играће се и ове године на терену у парку Гаврило Принцип“ у Источном Новом Сарајеву.

Турнир се игра од 12. до 14. августа, од 10:00 часова.

Награда за побједника у сениорској конкуренцији износи 2500 КМ, а котизација је 100 КМ.

Награде спонзора су обезбијеђене за категорије У15, У13 и У18, а ове године играће се и турнир за дјевојчице којима је пријава бесплатна.

Више информација можете добити на плакату турнира, на којем је и број телефона за пријаву екипа и све додатне информације.

 

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
ОКК „Славија“ у четвртак дочекује КК „Широки“ ОКК „Славија“ у четвртак дочекује КК „Широки“
Градски кошаркашки дерби „Славије“ и „Јахорине“ у суботу Градски кошаркашки дерби „Славије“ и „Јахорине“ у суботу
Одлична партија Славије за рутински побједу над Радничким Одлична партија Славије за рутински побједу над Радничким
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    7h 9m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    13h 59m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    12h 59m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    13h 33m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    14h 57m
    0