Basket turnir „3x3“ u Istočnom Novom Sarajevu

23.06.2022. 17:39
0
IZVOR: katera.news

Basket turnir ,,3x3" u organizaciji OKK Slavija igraće se i ove godine na terenu u parku Gavrilo Princip“ u Istočnom Novom Sarajevu.

Turnir se igra od 12. do 14. avgusta, od 10:00 časova.

Nagrada za pobjednika u seniorskoj konkurenciji iznosi 2500 KM, a kotizacija je 100 KM.

Nagrade sponzora su obezbijeđene za kategorije U15, U13 i U18, a ove godine igraće se i turnir za djevojčice kojima je prijava besplatna.

Više informacija možete dobiti na plakatu turnira, na kojem je i broj telefona za prijavu ekipa i sve dodatne informacije.

 

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
OKK „Slavija“ u četvrtak dočekuje KK „Široki“ OKK „Slavija“ u četvrtak dočekuje KK „Široki“
Gradski košarkaški derbi „Slavije“ i „Jahorine“ u subotu Gradski košarkaški derbi „Slavije“ i „Jahorine“ u subotu
Odlična partija Slavije za rutinski pobjedu nad Radničkim Odlična partija Slavije za rutinski pobjedu nad Radničkim
Najčitanije
  • Gavrilo Princip – Pucanj za slobodu
    8h 56m
    36
  • Generacija iz Ilijaša proslavila maturu koju nikada nije imala
    15h 46m
    0
  • „Kasperijada“ danas u Palama
    14h 46m
    0
  • Zgrade Parlamenta i Savjeta ministara BiH sagrađene na srpskom groblju
    15h 20m
    8
  • Večeras polufinale Memorijala "Boško Vujadin"
    8h 51m
    0