Базен „Делфин“ у Касиндолу – савршено мјесто за спас од врућине

03.07.2023. 21:58
4
ИЗВОР: katera.news

Базен Делфин у Касиндолу ових дана једно је од атрактивнијих мјеста у нашем граду.

Иако мало касни“, љето нам је напокон дошло и донијело високе температуре. Сезона на касиндолском базену отворена је од средине јуна, а једини базен у Источном Сарајеву је савршено мјесто за спас од врућине. Базен је овог љета реновиран, те са сјајним изгледом и модерним садржајем представља оазу за освјежење бројних малишана, али и одраслих.

Базен посједује уређену терасу око базена, удобне лежаљке, простор за сједење и модерну кафетерију, али и базен за дјецу. Радно вријеме је сваки дан од 10.00 до 23.00 часа, а могуће је прославити и рођендан на базену.

- На базену вас очекују чиста вода, освјежење, добро друштво и најбоља забава, а све што треба да понесете су купаћи костим и добро расположење. Екипа „Делфина“ је увијек ту да вам пружи најбоље љетње дане – поручили су свим посјетиоцима.

Како изгледа реновиран базен, те шта све нуди посјетиоцима, погледајте у галерији фотографија.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

 

Коментари 4
  • Generic placeholder image
    Kralj 05.07.2023. 08:47
    U Rogatici bazen besplatan. Čisto da znate. Pozdrav
  • Generic placeholder image
    Dragana L. 04.07.2023. 16:32
    Kako su ga prethodni vlasnici zapustili, sada izgleda nikad bolje i sredjeno do maksimuma. Cijena karte je pomalo visoka da bi mogli priustiti djeci cesci odlazak, jer uz 5 KM za ulaz treba i sok, sladoled i nesto za pregristi. U Rogatici i Foci neuporedivo veci bazeni, a karta 3 marke a za osnovce markica. Ali svaka cast pa imamo i to i hvala malom Mijovicu pa je uredio i uljepsao jedini bazen u ovom dijelu Istocnog Sarajeva. Srećno Tašo.
  • Generic placeholder image
    КОРИСНИК 04.07.2023. 09:18
    Свака част, напокон да имамо базен
  • Generic placeholder image
    Fungi 03.07.2023. 23:34
    Odlično
Повезане вијести
Источно Сарајево: Нови информациони систем олакшаће наплату боравишне таксе Источно Сарајево: Нови информациони систем олакшаће наплату боравишне таксе
У току хуманитарни базар средњошколаца у Источном Сарајеву (ФОТО) У току хуманитарни базар средњошколаца у Источном Сарајеву (ФОТО)
Почели "Дани Војина Комадине" на Музичкој академији у Источном Сарајеву Почели "Дани Војина Комадине" на Музичкој академији у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Југославија је 1972. због великих богиња вакцинисала 18 милиона људи у неколико седмица
    19h 13m
    6
  • По чему је Романија добила име (ВИДЕО)
    14h 48m
    34
  • "Мама, хоће ли те доктори излијечити?": Позовимо 17046 за Весну Субашић!
    2h 33m
    0
  • Одржана јавна трибина о изазовима управљања отпадом у Источном Новом Сарајеву
    14h 22m
    3
  • Рецепт за паштету од сардине
    16h 52m
    0