Бесплатна чланарина за Удружење "Четири плус"

24.01.2025. 18:38
0
ИЗВОР: srna.rs

Чланарина у Народној библиотеци Пале од данас је бесплатна за чланове Удружења вишечланих породица "Четири плус".

Споразум о бесплатној чланарини потписали су директор Народне библиотеке Пале Бојан Чворо и предсједник Удружења вишечланих породица "Четири плус" Жељко Нинковић.

Чворо је рекао да се на списку тренутно налази 80 чланова Удружења, али их очекују још.

- Из године у годину трудимо се да што више помогнемо и изађемо у сусрет вишечланим породицама као и социјално угроженима који имају потребу да им се олакша учлањење у библиотеку - изјавио је Чворо новинарима након потписивања споразума.

Нинковић је захвалио за показано разумијевање за чланове овог удружења, истичући да ће бесплатна чланарина највише користити дјеци.

Он је навео да Удружење окупља 129 породица са подручја општине Пале.

Коментари 0
Повезане вијести
"Дани Војина Комадине" од 11. до 13. децембра у Источном Сарајеву "Дани Војина Комадине" од 11. до 13. децембра у Источном Сарајеву
Помозимо Весни Субашић из Источног Сарајева Помозимо Весни Субашић из Источног Сарајева
Одигране монодрама "Искра" и представа "Довиђења у следећем рају" Одигране монодрама "Искра" и представа "Довиђења у следећем рају"
Најчитаније
  • Урош Нејаки - посљедњи српски цар
    7h 4m
    1
  • Рецепт за посне кифле
    7h 8m
    0
  • Mолитвa коју треба изговорити на Ваведење Пресвете Богородице
    7h 9m
    0
  • Посни пужићи са ајваром
    19h 26m
    0
  • Помозимо Весни Субашић из Источног Сарајева
    5h 4m
    0