Besplatna članarina za Udruženje "Četiri plus"

24.01.2025. 18:38
0
IZVOR: srna.rs

Članarina u Narodnoj biblioteci Pale od danas je besplatna za članove Udruženja višečlanih porodica "Četiri plus".

Sporazum o besplatnoj članarini potpisali su direktor Narodne biblioteke Pale Bojan Čvoro i predsjednik Udruženja višečlanih porodica "Četiri plus" Željko Ninković.

Čvoro je rekao da se na spisku trenutno nalazi 80 članova Udruženja, ali ih očekuju još.

- Iz godine u godinu trudimo se da što više pomognemo i izađemo u susret višečlanim porodicama kao i socijalno ugroženima koji imaju potrebu da im se olakša učlanjenje u biblioteku - izjavio je Čvoro novinarima nakon potpisivanja sporazuma.

Ninković je zahvalio za pokazano razumijevanje za članove ovog udruženja, ističući da će besplatna članarina najviše koristiti djeci.

On je naveo da Udruženje okuplja 129 porodica sa područja opštine Pale.

Komentari 0
Povezane vijesti
Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
Mladi džudisti „Sparte“ osvojili 11 medalja na turniru „BIH and Nippon“ Mladi džudisti „Sparte“ osvojili 11 medalja na turniru „BIH and Nippon“
Danas „Konferencija beba“ u Palama Danas „Konferencija beba“ u Palama
Najčitanije
  • Kojić odgovorio Dodiku: „Ponovo ste se Pala sjetili u izbornoj godini“
    23h 5m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    7h 11m
    0
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    5h 54m
    0
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    7h 32m
    0
  • Teodora Simeunović učenik generacije Osnovne škole „Sveti Sava“ Istočno Novo Sarajevo
    22h 47m
    1