Бијељина: У 215 контрола Републички инспектори казнили 13 кафића

06.07.2020. 17:28
0
ИЗВОР: Srna

Због кршења епидемиолошких мјера Републички инспектори су протеклог викенда казнили 13 кафића у Бијељини, речено је Срни у Републичкој управи за инспекцијске послове.

Од извршених 215 контрола у 13 случајева утврђене су неправилности које су се односиле на мјере придржавања радног времена, обезбјеђивања социјалне дистанце, коришћења заштитне опреме и броја лица која су истовремено боравила у објекту.

Контролама су обухваћени угоститељске објекте, са акцентом на објекте у којима се у правилу окупља већи број лица, као што су кафићи, свадбени салони, ресторани и хотели, као и возила јавног превоза.

Све неуредне контроле и изречене мјере односе се на кафиће.

Коментари 0
Повезане вијести
Инспектори открили 165 запослених без уговора: Рад на црно и даље рак-рана привреде Инспектори открили 165 запослених без уговора: Рад на црно и даље рак-рана привреде
Оскрнављен споменик убијеном инспектору Ненаду Марковићу у Бијељини Оскрнављен споменик убијеном инспектору Ненаду Марковићу у Бијељини
Влашки: Због неправилности изречено 193.000 КМ казни Влашки: Због неправилности изречено 193.000 КМ казни
Најчитаније
  • Како је споменик краљу Петру у Сарајеву замијењен орлом
    19h 16m
    1
  • На данашњи дан 1931. године: По Стаљиновом налогу срушен Храм Христа Спаситеља у Москви
    5h 56m
    0
  • Погледајте најстарију српску цркву у Србији, у њој се крстио Стефан Немања
    19h 12m
    0
  • Зоран Трапара изабран за потпредсједника Скупштине општине Источна Илиџа
    15h 47m
    11
  • Саопштење Удружења гардиста Прве гардијске моторизоване бригаде Главног штаба Војске Републике Српске
    11h 52m
    0