Бивши амерички обавјештајац: НАТО никада неће послати војску у Украјину - то је пут у моменталну смрт

15.04.2024. 12:19
0
ИЗВОР: sputnikportal.rs

Сукоб у Украјини ће се завршити онда када Русија то буде жељела и само под руским условима, изјавио је бивши амерички обавјештајац Скот Ритер.

- Сукоб ће се завршити само када Москва пожели. Русија има једини глас који је важан - рекао је експерт за Јутјуб канал „Dialogue Works“.

Ритер је оцијенио да су тренутне акције украјинских власти повезане са чињеницом што „немају план Б“.

Према ријечима стручњака, пребацивање једне бригаде у Украјину трајаће три мјесеца, али ће она бити уништена у року од недјељу дана.
Он сматра да САД, НАТО никада неће послати војску у у Украјину, јер би то значило „моменталну смрт“. Такође је оцијенио да ће „Украјина умријети биједном смрћу захваљујући Западу”.
С тим у вези, Ритер је посавјетовао Кијеву да се одмах преда како да „сачувао животе и ифранстуктуру“.

Раније је украјински предсједник Владимир Зеленски изјавио да Кијев припрема план нове контраофанзиве у који жели да укључи и рушење Кримског моста.

Коментари 0
Повезане вијести
Мљекара из Билеће спремна за извоз у Русију Мљекара из Билеће спремна за извоз у Русију
Русија спремна да понуди Србији најбоље лијекове против онколошких болести Русија спремна да понуди Србији најбоље лијекове против онколошких болести
У Русији почело испитивање прве вакцине против рака У Русији почело испитивање прве вакцине против рака
Најчитаније
  • Борбе на Трескавици 1995. године (ФОТО)
    20h 5m
    13
  • На данашњи дан умро велики Борислав Пекић: Српски писац који је свој живот посветио борби за слободу
    20h 8m
    0
  • Српска невјеста из Холивуда
    20h 5m
    0
  • Потврђена оптужница против поштара за проневјеру 23.831 КМ
    20h 29m
    0
  • Др Бојан Стевановић нови специјалиста на Одјељењу гинекологије и акушерства
    15h 16m
    1