Бивши судија у Паризу отео двије жене, полиција блокирала град

20.12.2021. 19:31
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Мушкарац наоружан ножем, држи двије жене као таоце у радњи у Паризу, преноси АФП, позивајући се на извор у полицији.

На лице мјеста дошле су јаке полицијске снаге које покушавају да ослободе заточене жене.

Цијели круг око мјеста драме је затворен за приступ, а градске власти су позвале Парижане да не долазе у овај дио града.

Према првим информацијама отмичар је познат по менталним проблемима. Ријеч је, како се истиче, о бившем тунишанском судији који се зове Абдераман Б. Ј. (56).

Он је између осталог затражио да разговара са француским министром правосуђа Ериком Дипоном Моретијем.

Морети је специјалцима ставио до знања да им стоји на располагању, преноси Б92.

Први замјеник градоначелника Париза Емануел Грегоар рекао је да иде на лице мјеста, позивајући све грађане да се држе даље од те области и да прате упутства полиције.

Коментари 0
Повезане вијести
Ускоро забрана друштвених мрежа за млађе од 15 година и у Француској Ускоро забрана друштвених мрежа за млађе од 15 година и у Француској
На данашњи дан 1995. године у Паризу потписан Дејтонски споразум На данашњи дан 1995. године у Паризу потписан Дејтонски споразум
Саркози излази на слободу Саркози излази на слободу
Најчитаније
  • Улог на Неретви
    1h 10m
    42
  • Годишњица усташког злочина у селу Газиводе код Подграба (ФОТО)
    23h 35m
    5
  • Сјећање на чувеног ратног хирурга Драгољуба Лазаревића
    9h 8m
    5
  • Не заборавите неког да загрлите - Данас је Међународни дан загрљаја
    7h 25m
    27
  • Сјећање на књижевног великана Војислава Илића
    8h 56m
    0