Bivši sudija u Parizu oteo dvije žene, policija blokirala grad

20.12.2021. 19:31
0
IZVOR: glassrpske.com

Muškarac naoružan nožem, drži dvije žene kao taoce u radnji u Parizu, prenosi AFP, pozivajući se na izvor u policiji.

Na lice mjesta došle su jake policijske snage koje pokušavaju da oslobode zatočene žene.

Cijeli krug oko mjesta drame je zatvoren za pristup, a gradske vlasti su pozvale Parižane da ne dolaze u ovaj dio grada.

Prema prvim informacijama otmičar je poznat po mentalnim problemima. Riječ je, kako se ističe, o bivšem tunišanskom sudiji koji se zove Abderaman B. J. (56).

On je između ostalog zatražio da razgovara sa francuskim ministrom pravosuđa Erikom Diponom Moretijem.

Moreti je specijalcima stavio do znanja da im stoji na raspolaganju, prenosi B92.

Prvi zamjenik gradonačelnika Pariza Emanuel Gregoar rekao je da ide na lice mjesta, pozivajući sve građane da se drže dalje od te oblasti i da prate uputstva policije.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Parizu prvi put obilježen Dan sjećanja na žrtve agresije NATO-a U Parizu prvi put obilježen Dan sjećanja na žrtve agresije NATO-a
Francuska: Na plažu "isplivalo" 39 bombi iz Drugog svjetskog rata Francuska: Na plažu "isplivalo" 39 bombi iz Drugog svjetskog rata
Afera „Epstin“: Francuska pokrenula istrage o trgovini ljudima i finansijskim prevarama Afera „Epstin“: Francuska pokrenula istrage o trgovini ljudima i finansijskim prevarama
Najčitanije
  • Vjenčanje održano u Bolnici „Srbija“
    12h 49m
    0
  • Održano regionalno takmičenje iz fizike u OŠ "Jovan Dučić" u Kasindolu
    12h 29m
    0
  • Prije 28 godina srušen Žeželjev most preko Dunava
    13h 58m
    0
  • Danas Memorijalni šahovski turnir "Goran Vujičić"
    15h 39m
    0
  • Pronađena bomba teška 250 kilograma
    4h 21m
    0