Бјелица: Једно лице позитивно на вирус корона

18.04.2020. 10:01
0
ИЗВОР: Srna

Млађа особа са Сокоца позитивна је на вирус корона, изјавио је Срни командант Штаба за ванредне ситуације општине Соколац Милован Бјелица.

Бјелица је навео да је ово лице смјештено у одговарајућу здравствену установу, а све људе који су били с њим у контакту позвао је да се што прије јаве у соколачки Дом здравља.

Он је апеловао да се становници придржавају свих мјера донесених да би се спријечило ширење вируса корона, које су донијели републички и општински штаб за ванредне ситуације.

Бјелица је нагласио да на подручју ове општине није било нарушавања полицијског часа од јуче у 15.00 часова до јутрос у 5.00 часова.

Коментари 0
Повезане вијести
У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића У Сокоцу промовисана књига "Горостаси горе Романије" аутора Миливоја Јанковића
Премијера филма „Children in Gehenna“ 30. јуна у Сокоцу Премијера филма „Children in Gehenna“ 30. јуна у Сокоцу
Почело обиљежавање Дана одбране Сарајевско-романијске регије Почело обиљежавање Дана одбране Сарајевско-романијске регије
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    5h 34m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    12h 24m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    11h 24m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    11h 58m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    13h 22m
    0