Бојан Rегоје у новом тренерском изазову

02.08.2024. 09:46
0
ИЗВОР: sportdc.net

Некадашњи тренер Славије из Источног Сарајева, Бојан Регоје, нови је тренер Горажда, то је и званично потврђено.

Неколико дана су трајали разговори овог стручњака и прволигаша ФБиХ, а на крају је дошло до коначног договора и он ће у предстојећој сезони предводити екипу из града на Дрини.

Регоје је већ имао прилике да види екипу на дјелу, посматрао је уживо пријатељски дуел његовог новог тима и његовог бившег тима, те је имао прилику да се упозна са оним што има на располагању на почетку свог боравка у Горажду.

Бојан Регоје је у тренерској каријери до сада водио омладинце Славије, затим је био помоћник Зорана Ербеза у сениорском тиму, а онда је и сам преузео први тим "соколова".

Коментари 0
Повезане вијести
Дембеле проглашен за фудбалера године Дембеле проглашен за фудбалера године
На данашњи дан „Црвена звезда“ постала шампион свијета (ВИДЕО) На данашњи дан „Црвена звезда“ постала шампион свијета (ВИДЕО)
Романија надиграла Звијезду 09 за крај полусезоне Романија надиграла Звијезду 09 за крај полусезоне
Најчитаније
  • Сјећање на убиство Драгана Гаговића, тренера Карате клуба "Сутјеска" из Фоче
    21h 57m
    34
  • Како је двадесетогодишњакиња постала симбол Гарде Републике Српске
    2h 44m
    2
  • Браћа Лазаревићи - "Гдје ће друго соколови него у висине"
    2h 43m
    1
  • Јереј Видак Вујадиновић: Симболика бадњака
    35m
    2
  • Жељко Пржуљ: Рафал по ауту – Српска Илиџа, 4. март 1995.
    2h 38m
    3