Божовић дочекао бадњак испред зграде Општине Источна Илиџа

05.01.2022. 13:50
0
ИЗВОР: КАТЕРА

Начелник општине Источна Илиџа Маринко Божовић и његов замјеник Мирослав Лучић са представницима општинске и скупштинске власти дочекали су бадњак испред зграде Општине, чиме је на традиционалан начин почело обиљежавање свечаних дана који нам слиједе, Бадњег дана и Божића.

Слика


У овим празничним данима, који претходе дочеку Божића, традиција и обичаји које се понављају из године у годину су "нит која спаја са прошлошћу, прецима, али су уједно и путоказ за будућност и нове нараштаје".

Руководство општине Источна Илиџа наставило је традиционално дочекивање бадњака испред зграде Општинске управе.

  • Слика
  • Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Новогодишњи пакетићи за око 850 дјеце из Источне Илиџе Новогодишњи пакетићи за око 850 дјеце из Источне Илиџе
Одржана сједница Привредног савјета општине Источна Илиџа Одржана сједница Привредног савјета општине Источна Илиџа
Источна Илиџа: Једногласно усвојен Приједлог одлуке о усвајању плана капиталних инвестиција Источна Илиџа: Једногласно усвојен Приједлог одлуке о усвајању плана капиталних инвестиција
Најчитаније
  • Како дјеца с аутизмом реагују на петарде (ВИДЕО)
    9h 2m
    32
  • Како се Александар Мишић жртвовао за отаџбину: Заклетва скупља од живота
    16h 54m
    0
  • Усвојена забрана пушења у затвореном јавном простору у Српској
    10h 7m
    5
  • Рогатица: Ухапшен због упада у кућу, наношења тешких повреда и крађе
    15h 16m
    0
  • Источна Илиџа: Обавјештење о нерадним данима за вријеме предстојећих празника
    13h 45m
    1