Božović dočekao badnjak ispred zgrade Opštine Istočna Ilidža

05.01.2022. 13:50
0
IZVOR: KATERA

Načelnik opštine Istočna Ilidža Marinko Božović i njegov zamjenik Miroslav Lučić sa predstavnicima opštinske i skupštinske vlasti dočekali su badnjak ispred zgrade Opštine, čime je na tradicionalan način počelo obilježavanje svečanih dana koji nam slijede, Badnjeg dana i Božića.

Slika


U ovim prazničnim danima, koji prethode dočeku Božića, tradicija i običaji koje se ponavljaju iz godine u godinu su "nit koja spaja sa prošlošću, precima, ali su ujedno i putokaz za budućnost i nove naraštaje".

Rukovodstvo opštine Istočna Ilidža nastavilo je tradicionalno dočekivanje badnjaka ispred zgrade Opštinske uprave.

  • Slika
  • Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Istočna Ilidža: Potpisivanje ugovora o stipendiranju u srijedu Istočna Ilidža: Potpisivanje ugovora o stipendiranju u srijedu
Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
Božović: Ko je uzimao novac iz institucija na osnovu lažnog prebivališta?! Božović: Ko je uzimao novac iz institucija na osnovu lažnog prebivališta?!
Najčitanije
  • Aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković iz Istočnog Sarajeva
    2h 4m
    3
  • Održano takmičenje u lovu ribe na plovak
    21h 3m
    0
  • Konferencija beba u Palama okupila 252 mališana, najmlađa beba Lazar Savić (FOTO)
    22h 6m
    3
  • Istočna Ilidža: Usvojena inicijativa da se ljekarima sufinansiraju troškovi smještaja
    1h 50m
    0
  • „Famos“ najbolji i u seniorskoj konkurenciji
    21h 43m
    0