Буџет за ову годину враћен на дораду Предсједништву БиХ

01.09.2025. 19:48
0
ИЗВОР: Агенције

Представнички дом Парламентарне скупштине Босне и Херцеговине усвојио је закључак којим се Приједлог закона о буџету институција БиХ и међународних обавеза за 2025. годину враћа на дораду Предсједништву БиХ.

- Приједлог буџета институција БиХ није аналитички и садржајно структуриран у дијелу који се тиче дијела о повећања плата и накнада полицајцима, војницима и запосленима у институцијама БиХ, стога се враћа на дораду у Предсједништво БиХ - рекао је предсједавајући Маринко Чавара (ХДЗ).

За закључак је су гласала 23 посланика, 11 је било против и 5 суздржаних.

Представнички дом Парламентарне скупштине Босне и Херцеговине на хитној сједници је требао разматрати Приједлог закона о буџету институција БиХ и међународних обавеза за ову годину, вриједан око 1,5 милијарди КМ, који је упутило Предсједништво БиХ.

Коментари 0
Повезане вијести
Предсједништво данас о номиновању Трампа за Нобелову награду Предсједништво данас о номиновању Трампа за Нобелову награду
Представнички дом подржао Приједлог о поврату ПДВ-а за куповину прве некретнине Представнички дом подржао Приједлог о поврату ПДВ-а за куповину прве некретнине
Предсједништво БиХ купило три нова аутомобила, укупна вриједност 488.536 КМ Предсједништво БиХ купило три нова аутомобила, укупна вриједност 488.536 КМ
Најчитаније
  • Годишњица смрти Бранке Ђукић
    14h 38m
    5
  • Никола Лиздек: Мој први дан школе
    15h 49m
    2
  • Заборављени коријени: Манастир Петропавлов - Требиње (ВИДЕО)
    14h 55m
    0
  • Усмртио сина, тешко ранио оца, па извршио самоубиство вјешањем
    8h 39m
    0
  • Радник у Источном Новом Сарајеву зарадио од 186.673 КМ за један мјесец
    10h 56m
    1