Четири гола у мрежи Србије, могло их је бити и више

21.03.2024. 20:20
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Фудбалери Србије поражени су вечерас у пријатељској утакмици против репрезентације Русије резултатом 4:0.

Руси су искористили предност играча више, након што је Милан Гајић у 21. минуту добио црвени картон послије прекршаја над Данилом Хлушевичем.

Стријелац првог гола је Роман Миранчук из пенала, а другог Максим Осипенко.

Преко Алексеја Миранчука долазе до три гола предности, а коначан резултат поставио је Иван Сергејев, који је погодио за 4:0.

Руси су могли дати још неколико голова, нарочито пред крај другог полувремена. У 74. минуту погодили су стативу, у 82. пречку, да би шест минута касније и затресли мрежу, али је гол поништен због недозвољене позиције.