Četiri gola u mreži Srbije, moglo ih je biti i više

21.03.2024. 20:20
0
IZVOR: glassrpske.com

Fudbaleri Srbije poraženi su večeras u prijateljskoj utakmici protiv reprezentacije Rusije rezultatom 4:0.

Rusi su iskoristili prednost igrača više, nakon što je Milan Gajić u 21. minutu dobio crveni karton poslije prekršaja nad Danilom Hluševičem.

Strijelac prvog gola je Roman Mirančuk iz penala, a drugog Maksim Osipenko.

Preko Alekseja Mirančuka dolaze do tri gola prednosti, a konačan rezultat postavio je Ivan Sergejev, koji je pogodio za 4:0.

Rusi su mogli dati još nekoliko golova, naročito pred kraj drugog poluvremena. U 74. minutu pogodili su stativu, u 82. prečku, da bi šest minuta kasnije i zatresli mrežu, ali je gol poništen zbog nedozvoljene pozicije.