Четири сарајевска полицајца оптужена за примање мита

02.12.2021. 10:49
0
ИЗВОР: Срна

Општински суд у Сарајеву потврдио је оптужнице Тужилаштва Кантона Сарајево против још четири полицијска службеника Јединице за саобраћај кантоналног Министарства унутрашњих послова /МУП/ који су ухапшени у акцији кодног назива "Дар један".

Оптужница је потврђена против С.Д. Р.Ш. А.А. и С.Д. због кривичних дјела примање дара и других облика користи и злоупотреба положаја или овлаштења, саопштено је из Тужилаштва Кантона Сарајево.

Они се терете се да су од јуна до половине августа прошле године приликом саобраћајних контрола од возача који су починили прекршај захтијевали или примили, између осталог, новац како их не би уопште санкционисали или би им издали прекршајни налог са блажим казнама, без забране управљања моторним возилом и кривичним бодовима.

Коментари 0
Повезане вијести
Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету Младић из Сарајева тешко повријеђен након пада са крова аутомобила у покрету
Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23 Сребро за Марију Ушћумлић на Првенству БиХ У23
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    2h 45m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    8h 35m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    9h 35m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    9h 9m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    10h 33m
    0