Цицовић се вратио у Романију

15.09.2022. 21:18
0
ИЗВОР: sportdc.net

Доскорашњи десни бек Младости из Добоја код Какња, Никола Цицовић, вратио се кући и договорио сарадњу са паљанском Романијом.

Двадесетогодишњи дефанзивни фудбалер сигурно ће бити огромно појачање за друголигаша са Пала, а Никола је већ и регистрован тако да ће за викенд моћи бити у протоколу када је пред Романијом једини градски дерби ове сезоне у Другој лиги група "Исток", против Гласинца.

Цицовић је већ играо у Романији у сезони 2020/21, а након тога је отишао у Младост из Добоја код Какња. Постојала је раније могућност да он иде у Славију, па и у Фамос овог љета, међутим остајао је у Младости, али сада је одлучио да се врати кући.

Осим Романије и Младости играо је још за паљански Олимп и сарајевски Олимпик. 

Коментари 0
Повезане вијести
Поново у прекиду саобраћај за теретна возила преко Романије Поново у прекиду саобраћај за теретна возила преко Романије
Нормализован саобраћај преко Романије Нормализован саобраћај преко Романије
Преко Романије забрањен саобраћај за теретна возила Преко Романије забрањен саобраћај за теретна возила
Најчитаније
  • Сјећање на Веселина Пукету
    18h 20m
    3
  • Урош Нејаки - посљедњи српски цар
    16h 20m
    2
  • Како је споменик краљу Петру у Сарајеву замијењен орлом
    3h 1m
    1
  • На данашњи дан 1931. године: По Стаљиновом налогу срушен Храм Христа Спаситеља у Москви
    3h 0m
    0
  • Погледајте најстарију српску цркву у Србији, у њој се крстио Стефан Немања
    2h 57m
    0