Cicović se vratio u Romaniju

15.09.2022. 21:18
0
IZVOR: sportdc.net

Doskorašnji desni bek Mladosti iz Doboja kod Kaknja, Nikola Cicović, vratio se kući i dogovorio saradnju sa paljanskom Romanijom.

Dvadesetogodišnji defanzivni fudbaler sigurno će biti ogromno pojačanje za drugoligaša sa Pala, a Nikola je već i registrovan tako da će za vikend moći biti u protokolu kada je pred Romanijom jedini gradski derbi ove sezone u Drugoj ligi grupa "Istok", protiv Glasinca.

Cicović je već igrao u Romaniji u sezoni 2020/21, a nakon toga je otišao u Mladost iz Doboja kod Kaknja. Postojala je ranije mogućnost da on ide u Slaviju, pa i u Famos ovog ljeta, međutim ostajao je u Mladosti, ali sada je odlučio da se vrati kući.

Osim Romanije i Mladosti igrao je još za paljanski Olimp i sarajevski Olimpik. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Vozači oprez, divlji konji preko Romanije Vozači oprez, divlji konji preko Romanije
Godišnjica ustaškog zločina u selu Gazivode kod Podgraba (FOTO) Godišnjica ustaškog zločina u selu Gazivode kod Podgraba (FOTO)
Za kamione obustavljen saobraćaj preko Romanije Za kamione obustavljen saobraćaj preko Romanije
Najčitanije
  • Duško Radović objasnio šta je 8. mart: Praznik laži ili praznik ljubavi, kako se kojoj ženi zalomilo
    12h 53m
    0
  • Istočno Sarajevo: Psiholozi ukazuju na sve veću otuđenost među ljudima u eri društvenih mreža
    19h 13m
    0
  • KP „Gradske toplane“ Pale: Vanredno obavještenje
    12h 11m
    0
  • Hercegovka u elitnoj jedinici - najbolja od najboljih
    10h 13m
    2
  • Otvorena škola grčkog jezika i kulture u Palama
    20h 17m
    1