Црна Гора: Коалиција "За будућност Црне Горе" прогласила побједу

30.08.2020. 23:07
1
ИЗВОР: СРНА

Коалицији "Заједно за будућност Црне Горе" прогласила је побједу на локалним изборима у Будви.

- Можемо слободно рећи да смо разбили ДПС. Кад је режим напао цркву, знали смо да ћемо побједити - рекао је носилац листе ове коалиције Марко Бато Царевић новинарима.

Према подацима са обрађених седам од 27 бирачих мјеста, коалиција "Заједно за будућност Црне Горе" освојила је 48 одсто гласова на локалним изборима у Будви, коалиција "Мир је наша нација" 15 одсто, а коалиција окупљена око ДПС-а 15 одсто, саопштио је Царевић.

Два полицијска комбија са припадницима интервентне јединице паркирала су се око 20.00 сати испред зграде Општине Будва.

У комплексу административног центра Будве налазе се канцеларије готово свих политичких партија, а симпатизери Демократа већ се скупљају.

Лидер будвански Демократа Мијомир Пејовић поручио је да је поражена организована криминална група ДПС.

Краповић је позвао на мир и навео да су освојили власт у Будви и Црној Гори.

- Наша је дужност да Црну Гору, мајку нашу, поведемо путевима мира - рекао је Краповић.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    E sad....Udri 30.08.2020. 23:24
    Prvo sad vi njegove ko i on vase;)
Повезане вијести
Брату Мила Ђукановића тридесет дана притвора Брату Мила Ђукановића тридесет дана притвора
Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја Ацо Ђукановић ухапшен због недозвољеног држања оружја
Како су Копривице вратиле мошти Светог Харалампија у манастир Морачу Како су Копривице вратиле мошти Светог Харалампија у манастир Морачу
Најчитаније
  • Занимљиве чињенице о Алберту Ајнштајну
    14h 11m
    0
  • Сјећање на Недељка Зеленовића: Љубитељи писане ријечи памтиће га по врхунским стиховима
    14h 16m
    0
  • На данашњи дан рођен Мика Антић, легенда српске поезије
    14h 15m
    0
  • Рајко Кушић - челична снага свјетског шампиона и душа мекша од романијске маховине
    13h 7m
    1
  • Пожар код Фоче
    3h 37m
    0