Црна Гора: На болничком лијечењу 188 пацијената

27.07.2020. 19:27
0
ИЗВОР: Srna

У Црној Гори је хоспитализовано 188 пацијената са вирусом корона, рекао је директор Клиничког центра Јевто Ераковић.

Ераковић очекује да ће овај број бити смањен и да неће бити коришћени резервни капацитети.

Он је на конференцији за новинаре Националног координационог тијела рекао да се на Клиничком центру Црне Горе налази 25 пацијената, од којих 14 на Инфективној клиници, а девет на Интерној, један пацијент је на ортопедији и један на васкуларној хирургији.

Ераковић је навео да су у Бару хоспитализована 33 пацијента, од којих троје дјеце, а у Беранама 65 пацијената, од којих шест са тежом клиничком сликом.

– У Никшићу је хоспитализован 31 пацијент, у Специјалној болници Брезовик 22, Рожајама осам, у приватној клиници Кодра четири, те Пљевљима два – прецизирао је Ераковић.

Коментари 0
Повезане вијести
Свештеник Гојко Перовић добио на суду Црну Гору Свештеник Гојко Перовић добио на суду Црну Гору
Пивска крвава бајка: Један од најсвирепијих злочина Другог свјетског рата Пивска крвава бајка: Један од најсвирепијих злочина Другог свјетског рата
Дола - пивски Витлејем и Зид плача Дола - пивски Витлејем и Зид плача
Најчитаније
  • Још данас активан хуманитарни број 1412 за Вукашина из Рудог – Будимо хумани!
    16h 4m
    0
  • Код Сокочанина пронађена бомба
    20h 16m
    3
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    17h 50m
    8
  • Лица осумњичена за кривична дјела „Оштећење и одузимање туђе ствари“
    18h 57m
    1
  • Тужилаштво: Тијело српске повратнице Јеле Пејић пронађено наго, али није убијена
    13h 33m
    2